כל מה שצריך לדעת על פעילויות ספורט בחו"ל

ביטוח ספורט אתגרי

מתכננים טיול לחו"ל שמערב פעילות ספורטיבית? זה הזמן לקחת את הנסיעה ברצינות ולתכנן לא רק את מסלול הנסיעה אלא גם, ואולי החשוב מכל, לדאוג לפוליסת ביטוח שתכסה אתכם מכל וכל.

 

אין ספק כי טיול לחו"ל ובטח אם הוא מערב אטרקציה ספורטיבית הוא חוויה בלתי נשכחת, אך כדי לא לגרום לטיול להרוס לכם את כל החיים, חשוב לחשוב על כל האופציות האפשריות, גם אם הן לא נעימות ובין השאר מה יקרה באם תזדקקו לשרות רפואי זה או אחר.

 

בין אם אתם מתכננים לנסוע למשחק כדורגל, לבצע סקי בהרים המושלגים של צרפת, לרכב על סוסים באוסטרליה או ל"עוף" על הים עם אופנוע ים, זה הזמן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה לספורט הימי אותו אתם מבצעים ולצורך העניין, ביטוח סקי אם נסעתם לעשות סקי בשוויץ, ביטוח המכסה טיפוס הרים וכן הלאה.

 

גם אוהדי כדורגל צרכים ביטוח בתוקף

גם אם אתם לא שחקנים אקטיביים ונסעתם מעבר לים כדי לצפות במשחק כדורגל, כדאי שתרכשו מבעוד מועד ביטוח נסיעות וזאת גם אם רכשתם חבילת ספורט הכוללת מלון, טיסה וכרטיס כניסה למשחק. המשחק במגרש עתיד להוות סכנה לשחקנים אך גם הצופים ביציעים חשופים לסכנות נקודתיות ובין היתר מכה ממעודד שהתלהב יתר על המידה, כדור שהתעופף אל מעבר לגדר ופגע בכם והרשימה עוד ארוכה. כדי שלא תיוותרו ללא כיסוי רפואי וכדי שתוכלו לקבל את הטיפול לו אתם זקוקים מבלי לחשוש להוצאות, רכשו פספורט קארד וטוסו בראש שקט.

 

רבים נוטים לחשוב ושלא בצדק, כי אם הם רכשו חבילות ספורט ובין היתר חבילות כדורגל, הביטוח כלול ואין הם צרכים לדאוג לכלום פרט למזוודות אותן הם ייקחו איתם לחוויה הבלתי נשכחת. חבילות כדורגל לא כוללת ביטוח. רכשו לעצמכם לפני הנסיעה את הפוליסה המתאימה לכם בהתאם לאופי הטיול.

 

אם בחרתם לצאת ללא פוליסה, קחו בחשבון שכל טיפול רפואי אפילו הקטן ביותר, יאלץ אתכם להוציא כסף מהכיס, שלעתים מסתכם בכמה אלפי דולרים. יציאה מגבולות הארץ ללא ביטוח רפואי משולה למשחק קזינו בו אתם יכולים לאבד כסף רב. חשוב להבין, במקביל כי לא כל פוליסה מתאימה לכל טיול ועל כן עוד לפני שאתם מוסרים לסוכן הביטוח או מי מטעמו את כרטיס האשראי שלכם לתשלום, הקפידו לברר כי הפוליסה מתאימה לפעילות אותה אתם עתידים לבצע מעבר לים ובטח אם הפעילות היא ספורטיבית.

 

ראו גם: ביטוח נסיעות פספורט קארד לכל גיל

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

השוואת מחירי ביטוח

השווה ובדוק את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר עבורך מתכננים חופשה בחול ורוצים להבטיח שיהיה לכם את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר לכיסוי אירועים בלתי צפויים? אל

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאת מכוסים השאירו פרטים עכשיו