ביטוח נסיעות לחו"ל – קיאקים

מה שבאמת מרגיע אתכם בחיים זו פעילות גופנית כמו קיאקים? האמת היא, שכבר עשיתם קיאקים בכל מקום אפשרי בישראל ועכשיו אתם צמאים לחוויה אחרת? אם כך, ברור מדוע אתם חושבים לקחת את המשפחה שלכם לחוויה כזאת בחו״ל. יש לא מעט מקומות מדהימים בעולם שבהם אפשר ליהנות מטיול קיאקים, אז למה לחשוב פעמיים? מה שכן, בין אם אתם חושבים על יעד שכולל מסלול פשוט ובין אם זה הולך להיות מסלול בדרגת קושי גבוהה, אל תוותרו על ביטוח נסיעות לחו"ל – קיאקים.

מה משפיע על מחיר הביטוח?

בהחלט אפשר להבין אתכם אם אחד מהדברים שמשפיעים עליכם ביותר כאשר אתם חושבים על ביטוח נסיעות לחו"ל – קיאקים זו השאלה כמה תשלמו. אף אחד לא היה רוצה לדעת שהטיסה עלתה לו פחות מהביטוח עצמו ולכן טבעי שגם אתם תהיו מוטרדים משאלת העלויות. חשוב להבין שכאשר מדברים על ביטוח נסיעות לחו"ל – קיאקים, יש כמה גורמים שונים שישפיעו על המחיר. למשל:

• בני כמה אתם?
• האם אתם נוסעים ליעד שנחשב מסוכן יותר מאחרים?
• האם אתם נוסעים בתקופת הקורונה?
• האם אתם רוצים להוסיף לביטוח גם את הכבודה שלכם?

בנוסף, אם אתם רוצים לאותו ביטוח נסיעות לחו"ל – קיאקים גם את הכיסוי במקרה של ביטול טיסה, זה יבוא לידי ביטוי במחיר של הביטוח. לכן ברור מדוע כל אדם שיפנה לעשות ביטוח כזה יקבל הצעת מחיר שונה מחברת הביטוח שבה הוא יבחר.

הגורם האנושי – איך הוא משפיע על עלות הביטוח?

האמת היא שאומנם היעד חשוב וכך גם השאלה מה אתם מתכוונים לעשות בו משמעותית, אך גם הגורם האנושי, כלומר אתם, ישפיע. למשל, אם מדובר על אישה בהיריון שמתכוונת לצאת לטיול קיאקים, סביר להניח שהמחיר יהיה גבוה יותר מאשר אישה שאינה הרה. בנוסף, גם גורמים כמו גיל, מצב רפואי ואפילו השאלה האם אתם מעשנים או לא תוכל להשפיע על המחיר שתשלמו בסופו של דבר. חשוב לזכור: למרות שאתם לא רוצים להפעיל את הביטוח כי קרה משהו, אתם עוד פחות רוצים למצוא את עצמכם בלי ביטוח כזה ולכן חשוב שתעשו אותו מראש.

 

לרכישת ביטוח נסיעות לקיאקים מאת פספורטקארד לחצו כאן או חייגו 03-5046611

 

ספספורטכארד ביטוח נסיעות לחול – קיאקים

 

פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

כל מה שרציתם לדעת על אפליקציית פספורטקארד

אפליקציית פספורטכארד

כל מה שרציתם לדעת על אפליקציית פספורטקארד אם החלטתם לטוס לחו"ל זכרו לרכוש מייד עם רכישת כרטיס הטיסה לרכוש ביטוח נסיעות. יש חשיבות רבה לרכוש

כל היתרונות של ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד

למרות שהקורונה עדיין כאן, החלטתם לנסוע לחו"ל? אתם רוצים כמה ימים של שקט ושלווה בנוף אחר, כמה שיותר רחוק מהעבודה? כמובן שאפשר להבין אתכם. הרי

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!