ביטוח נסיעות לחו"ל למבוגרים

אתם אנשים מבוגרים אך עדיין יכולים לנוע ממקום למקום? אתם לא רוצים יותר לשבת בבית ולחכות שהימים יעברו? אתם לגמרי צודקים. אנשים מבוגרים, כמו צעירים, רוצים לראות עולם, לטעום טעמים שונים וליהנות מכל רגע אפשרי. לכן, אם אתם חושבים על נסיעה לחו״ל, איך שום סיבה לוותר על כך. מצד שני, גם לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים ולכן על ביטוח נסיעות לחו"ל למבוגרים לא כדאי לוותר. אומנם הרעיון הוא לעשות ביטוח כזה ולא להשתמש בו לעולם, אך בפועל אין לדעת מה יוליד יום. אתם לא באמת רוצים להגיע למצב שבו אתם צריכים עזרה רפואית בגלל משהו שקרה ולגלות שאין לכם אל מי לפנות, כך שביטוח נסיעות הינו הכרחי ביותר.

מה זה בדיוק אומר ביטוח נסיעות לחו"ל למבוגרים?

אנשים מבוגרים, מטבע הדברים, חשופים להרבה יותר סכנות, מחלות ותאונות. יתרה מכך, אנשים מבוגרים עלולים גם להגיב בצורה קשה יותר לכל תאונה או נפילה. לכן ברור מדוע ביטוח נסיעות לחו"ל למבוגרים זה משהו שיתאים לכם יותר מאשר עוד פוליסת ביטוח רגילה. משמעות הדברים היא שפוליסת ביטוח כזאת תכלול יותר מצבים שאתם אישית חשופים להם ולרוב היא גם תכלול כיסוי הרבה יותר גבוה מבחינה כלכלית. לכן, אם אתם לא רוצים להיות מוטרדים מהעניין הזה כשאתם נוסעים לחו״ל, ובצדק, כדאי שתעשו במהירות ביטוח שכזה.

איך יודעים באיזו חברת ביטוח כדאי לבחור?

ביטוח נסיעות לחו"ל למבוגרים זה מוצר ביטוחי שהיום לא מעט חברות יכולות להציע לכם. יחד עם זאת, אנחנו רואים שלא כל חברת ביטוח תיתן לכם ביטוח נסיעות לחו"ל למבוגרים שבאמת תרצו. חשוב לברר לא רק את העלויות אלא גם לבדוק האם חברת הביטוח מציעה זמינות בכל עת ומה חושבים עליה אנשים אחרים שכבר עשו אצלה ביטוחים דומים. אם אתם מחפשים את השילוב בין מחיר נוח ובין חברה שבאמת רואה את הלקוחות שלה, אנחנו כאן בשבילכם. אצלנו בחברת פספורט קארד אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו הצעה שבאמת תתאים לכם. אתם לא תשלמו יותר מידי ותדעו בוודאות שתקבלו מענה אם, חלילה, יהיה לכם צורך בכך.

 

* מותנה בחיתום רפואי של פספורטכארד של המבוגר בהתאם למצבו הרפואי.

לרכישת הביטוח פנה אלינו טלפונית במספר 03-5046611 או רכשו אונליין.

 

פספורטקארד ביטוח נסיעות לחול למבוגרים

 

פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

כל מה שרציתם לדעת על אפליקציית פספורטקארד

אפליקציית פספורטכארד

כל מה שרציתם לדעת על אפליקציית פספורטקארד אם החלטתם לטוס לחו"ל זכרו לרכוש מייד עם רכישת כרטיס הטיסה לרכוש ביטוח נסיעות. יש חשיבות רבה לרכוש

כל היתרונות של ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד

למרות שהקורונה עדיין כאן, החלטתם לנסוע לחו"ל? אתם רוצים כמה ימים של שקט ושלווה בנוף אחר, כמה שיותר רחוק מהעבודה? כמובן שאפשר להבין אתכם. הרי

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!