בלוג

ביטוח לרכבי הסעות

בטיחות וזהירות הן שתי המלים החשובות ביותר בתחומים רבים בכלל אבל בתחום הנהיגה בפרט. מדובר בשני תנאים הכרחיים לכל נסיעה והקפדה עליהם מחויבת המציאות. לא ניתן להתפשר עליהם. כאשר מדובר ברכבי הסעות- המחויבות של בעלי החברה ונהגיה לשלום הנוסעים, לביטחונם ולבטיחותם כפולה ומכופלת. חיי אדם מופקדים בידיהם ועליהם להשקיע כל מאמץ וכל משאב על מנת לשמור עליהם מכל משמר.

עונת "אחרי החגים" כבר כאן, וכעת אפשר להתחיל לחפש אחר חופשות כיפיות בכל רחבי העולם! בימי החגים המחירים עולים ושדות התעופה עמוסים, אבל כעת שהמהומה מאחורינו, הגיע הזמן לבחור חופשה לכל יעד, במחירים משתלמים, בקלות ובכיף!
כיום ישנם שלל יעדים שמומלץ להגיע אליהם בימי החורף הקרירים כמו אל פראג הנפלאה בקריסמס, אל איסלנד שם ניתן לרדוף אחר הזהר הצפוני, כמו גם אל מקומות חמים שבהם אפשר לתפוס קצת שמש ביניהם ברזיל, מקסיקו ושלל יעדים.

פספורטקארד - ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לרכוש באתר TravelBit לוחצים על הקישור, ממלאים את הפרטים ובתוך 5 דקות מקבלים אישור בדואר האלקטרוני

פספורטקארד - ביטוח נסיעות לחול

התקשרו עכשיו מענה 24 שעות

03-5046611

משווק מורשה של PassportCard

‪Google+‏  © 2017 כל הזכויות שמורות | רכישת הכיסוי מותנה בחיתום פספורטקארד, הסוכן : גליל קיא, רישיון 309778462 | טלפון : 03-5046611 , התקשרו עכשיו, מענה 24 שעות ביממה. בשיתוף פעולה עם ביטוח גואקסטרה קידום אתרים |