פספורט ביטוח נסיעות – למה זה נכון גם לכם?

נסיעות לחו"ל בדרך כלל מעוררות בכולנו רגשות טובים. אנחנו מתרגשים, רוצים לנסוע, לטעום ולראות כל מה שאפשר. יחד עם זאת, כולנו גם יודעים שאפילו בחו"ל ואפילו במקום הכי יפה בעולם, עלולים לקרות לנו מקרים רפואיים שונים. זה יכול להיות, לא עלינו, התקף לב, הידבקות במחלת הקורונה, תאונה או כל תחושה אחרת שלא ניתן להתמודד איתה לבד. ברגעים כאלה נרצה לקבל טיפול רפואי כמה שיותר מהר, ולכן חשוב שתדעו: יש משמעות אדירה לשאלה עם מי אתם עושים ביטוח נסיעה לחו"ל. לכן, אם אתם רוצים לנסוע ולחזור בראש שקט, פספורט ביטוח נסיעות זו בחירה נכונה עבורכם. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים להתפשר על פחות מזה, כך שכדאי לרדת לעומק הפרטים ולהבין במה דברים אמורים.

היתרונות שמחכים לכם עם ביטוח נסיעות חדשני שכזה

אתם תוהים מדוע פספורט ביטוח נסיעות זו הבחירה האולטימטיבית של כל מי שנוסע לחו"ל? כדאי שתבינו תחילה איך זה עובד. חברת הביטוח פספורט ביטוח נסיעות נותנת לכם, הלקוחות, כרטיס אשראי נטען לפני הנסיעה. עם כרטיס האשראי הזה אתם יכולים לממן כל טיפול רפואי שאתם זקוקים לו, כולל קניה של תרופות שאתם זקוקים להם בגלל אירוע רפואי שקרה בחו"ל. יתרה מכך, אם אתם צריכים כסף לקניית בגדים כי המזוודה שלכם לא הגיעה, תוכלו למשוך אותו בעזרת אותו כרטיס אשראי. מעבר לכל הנוחות שמציעה חברת הביטוח הזאת, אתם תראו שכאן אין לכם גם שום השתתפות עצמית. זה לא משהו שאפשר לומר על שום ביטוח נסיעה לחו"ל אחר, אז למה אתם מחכים?

מרשמים לתרופות קבועות – אפשר להשיג אותם בעזרת פספורט ביטוח נסיעות

עוד סיבה נפלאה שבגללה ביטוח נסיעה לחו"ל עושים עם פספורט, זו העובדה שכאן אתם יכולים לקבל מענה גם במקרה של חידוש מרשם לתרופות. יש תרופות שאתם לוקחים באופן קבוע? הן נגמרו לכם בזמן השהייה בחו"ל? אתם תוהים מה תוכלו לעשות? חברת פספורט מציעה לכם עזרה גם בעניין הזה. החברה למעשה מעמידה לרשותכם רשת שלמה של רופאים שיוכלו לדבר אתכם ולהבין מה אתם צריכים. הרופאים יוכלו לתת לכם מרשמים שתקפים בכל העולם וכך לא תמצאו את עצמכם בלי התרופות שדרושות לכם. אל תחשבו פעמים, כי אם אתם רוצים לנסוע לחו"ל בלי לחשוש, כדאי יהיה לקחת בחשבון את האפשרות של ביטוח נסיעה לחו"ל עם חברה כמו זו.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!