באמצעות משווק מורשה סוכן ביטוח שמעון קיא גליל

פספורט ביטוח נסיעות – למה זה כדאי?

נסיעות לחו"ל בדרך כלל משמחות אותנו כי אנחנו יוצאים מהשגרה, רואים עולם ויכולים לטועם טעמים שונים. יחד עם זאת, גם כשאנחנו נמצאים בחו"ל, ממש כפי שקורה כאשר אנחנו בארץ, אנחנו עלולים להרגיש לא טוב. זו יכולה להיות מחלה, נגיף הקורונה שנדבקנו בו, תאונה או כל מצב רפואי אחר. ההבדל בין מצב שבו קורה לנו דבר כזה בארץ ובין מצב שבו זה קורה לנו בחו"ל, ברור: כאן אנחנו בבית וכאן אנחנו יודעים מה לעשות. לעומת זאת, בחו"ל לרוב מצבים כאלה מכניסים אותנו ללחץ. לאן הולכים? איפה אפשר לקבל שירות ועזרה רפואית? ומה זמן זה ייקח לנו? מעבר לכך, יש מדינות שבהן אפילו עזרה רפואית ראשונה עולה הון עתק. לכן כדאי לחשוב על כל המצבים האלה מראש ולבחור את ביטוח הבריאות הנכון לכם לקראת הנסיעה. אתם מתלבטים? פספורט ביטוח נסיעות זו הבחירה הכי טובה.

כל היתרונות של פספורט ביטוח נסיעות

אם יצא לכם לדבר עם אנשים שכבר עשו פספורט ביטוח נסיעות בוודאי כבר הבנתם שמדובר על ביטוח בריאות מתקדם ביותר. אתם מקבלים למעשה כרטיס אשראי נטען עם כסף ובעזרתו אתם יכולים לשלם על כל מצב ועל כל מקרה רפואי שקורה לכם. למען האמת, אפילו אם המזוודה שלכם לא תגיע ויהיה עליכם לקנות משהו או ללון במקום כלשהו בגלל בעיה או עיכוב בטיסה, תוכלו לממן את העניין עם כרטיס האשראי הנטען של פספורט ביטוח נסיעות. החידוש כאן ברור, שכן בניגוד לכל אותן חברות הביטוח שקודם כל מבקשות מכם לממן את העניין ואח"כ, אולי, מחזירות כסף, הרי שעם פספורט ביטוח נסיעות הדברים נראים אחרת לגמרי.

סיוע וליווי 365 ימים בשנה 24 שעות ביממה

הרבה פעמים הקושי שלנו כאשר אנחנו בחו"ל, הוא להבין לאן עלינו לפנות כדי לקבל את הסיוע הרפואי שבו אנחנו מעוניינים. בנוסף, לפעמים נגמרות לנו התרופות כשאנחנו בחו"ל או שאנחנו מאבדים אותן בגלל סיבה כזו או אחרת, ובמקרה כזה נזדקק מיד למרשם חדש. את כל אלה, ועוד הרבה מעבר לכך, תוכלו לקבל מחברת פספורט ביטוח נסיעות. למעשה, חלק ממה שמציעה החברה הזאת זה ליווי אונליין לכל לקוח בכל רגע נתון. הליווי הזה יכול להיות משמעותי כי הוא יעזור לכם לטפל במצב בצורה נכונה ולהימנע מכל הלחץ המיותר שהרבה פעמים אנחנו מרגישים במצבים כאלה בחו"ל. לכן, אם אתם רוצים לנסוע בראש שקט, למה שלא תעשו עוד היום ביטוח נסיעות מתקדם שכזה?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!