פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר להישאר בבית? הרי כולנו זקוקים לחופש מידי פעם. מה שכן, אי אפשר להתעלם מהעובדה שנגיף הקורונה הביא איתו הרבה מאוד חוסר וודאות לעולם שבו אנחנו חיים. לכן נשאלת השאלה מה בכל זאת אפשר לעשות כדי שהנסיעה הקרובה תהיה כמה שיותר בטוחה ורגועה. כדאי שתדעו: בין אם אתם אנשים מבוגרים ובין אם אתם צעירים, על פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל לא מוותרים. עם ביטוח נסיעות כזה אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שלא משנה מה יקרה, כי בין אם זה יהיה וירוס הקורונה ובין אם זה יהיה כל מצב רפואי אחר – אתם מכוסים.

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל – הרבה מעבר לכיסוי כלכלי

בדרך כלל, כשאנחנו עושים ביטוח כלשהו, אנחנו בודקים איזה מצבים הביטוח מכסה וכמה כסף נוכל לקבל במצבים שונים. עם זאת, במקרה של פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל הדברים אתם מקבלים הרבה מעבר לכיסוי כלכלי. ראשית, בניגוד למה שמציעות חברות ביטוח אחרות, כאן אתם לא מתבקשים לעשות מימון ביניים ואתם לא צריכים להכביד על העובר ושב שלכם. כלומר, אתם מגיעים לרופא, לבית החולים או לכל מרכז רפואי אחר במדינה שבה אתם נמצאים, שולפים את כרטיס האשראי הנטען של פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל וכך משלמים. בנוסף, אתם לא צריכים להתחיל לאסוף שלל מסמכים כדי להיות בטוחים שתקבלו החזר, כי כבר מימנתם הכול בעזרת כרטיס האשראי. לכן ברור מדוע יש לביטוח כזה יתרונות רבים ואתם תראו שאחרי הפעם הראשונה שתנסו זאת, לא תוכלו כבר לחשוב על שום סוג אחר של ביטוח.

מכוונים אתכם בכל שעה

ניתן לראות שהרבה פעמים כשאנשים לא מרגישים טוב בחו"ל, חלק מהעניין שצריך להתמודד איתו זה הלחץ. איך יודעים לאן לפנות? ואיפה נמצא המרכז הרפואי הכי קרוב למקום שבו אתם שוהים? האם יש דרך לקצר את התהליך וגם להבטיח שאומנם תקבלו עזרה אך לא תבזבזו על העניין יום שלם מהחופשה שלכם? כדאי לדעת שזו למעשה עוד סיבה שבגללה פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל זו בחירה טובה. כאן אתם מקבלים, בראש ובראשונה, צוות שלם של מומחים שזמין עבורכם 24/7. זה אומר שלא משנה מה קרה, כי בכל מקרה תקבלו מענה מהיר אונליין שיעזור לכם, יכווין וירגיע אתכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!