פספורטקארד קורונה

טסים לחו"ל? אל תוותרו על ביטוח פספורטכארד קורונה!

טיסה לחו"ל בתקופת הקורונה זה ממש לא פשוט ולא דומה לטיסה בזמנים רגילים. הנגיף שמהתל בנו כבר למעלה משנתיים בעולם נותן את אותותיו בשדה התעופה ובמעברים בין מדינה למדינה. כל יום מדינות אחרות מוגדרות כמסוכנות ותנאי הכניסה והיציאה משתנים בהם. לפניכם טיפים להתארגנות יעילה לטיסות בתקופת הקורונה.

איך מתארגנים נכון לטיסה בחו"ל?

גם אם זה ממש לא מעניין אתכם מה קורה עם המגפה, אם אתם טסים לחו"ל אתם חייבים לדעת מה קורה באזור היעד שלכם. לא יתכן שתסעו בלי לדעת מה דורשים ממכם, מה מצב התחלואה, מה סיכויי ההדבקות ואילו אתרי בילוי יהיו פתוחים.

בררו מהם תנאי הכניסה למדינת היעד חיסון, החלמה, בדיקת קורונה סמוך לטיסה, בידוד ועוד. חשוב שתהיו מאורגנים לכל תרחיש שהוא.

בנוסף לכל, תדאגו גם בחו"ל בהקפדה יתרה על שמירת ההיגיינה. אחרת, אתם יכולים למצוא את עצמכם חיוביים…

ובכן, למה צריך ביטוח נסיעות מיוחד לקורונה?

ביטוח נסיעות לפני טיסה הוא ביטוח קריטי שכולם יודעים על חשיבותו. השאלה היא מה קורה עם הביטוח בתקופת הקורונה. ביטוח נסיעות קורונה של פספורטכארד נותן את המענה המושלם למקרים שונים.

במקרה שהנוסע רוכש כיסוי ייעודי של קורונה, יהיה זכאי להחזר כספי עד 4,000 דולר במקרה רשות מוסמכת כלשהי מסרבת לאשר לו לעלות לטיסה לחו"ל לכיסוי ההוצאות.
ביטוח פספורטקארד עם הרחבה למגיפת קורונה כוללת כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל, לרבות תרופות מרשם. כמו כן, הרחבת קורונה בפוליסת פספורטקארד מכסה הוצאות לינה מעבר לתקופת הביטוח ושינוי מועד החזרה לישראל בכרטיס טיסה .
הכיסוי המיוחד כולל גם הטסה חזרה לישראל במקרים רפואיים המצדיקים הטסה רפואית וזאת בכפוף להוראות משרד הבריאות בישראל והוראות השלטונות המקומיים במקום שהיית המבוטח ובכפוף להיתכנות רפואית ומנהלית.
כל השירותים והיסויים בהתאם לתנאי פוליסת הביטוח. יש להדגיש כי נוסח הפוליסה ו/או הרחבות הפוליסה קובע באופן מוחלט זכאות לשירות או כיסוי כלשהו.

טרוולביט ממליצה בחום לרכוש כיסוי מותאם למגיפת קורונה של פספורטכארד לפני נסיעה לכל יעד מחוץ למדינה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!