פספורטכארד ביקורות

ביטוח פספורטכארד מוביל בקבלת ביקורת חיובית ברשת

מתלבטים אם לרכוש ביטוח נסיעות של חברת פספורט קארד? עיון מעמיק בביקורות אודות פספורטכארד ברשת יוביל אתכם למסקנה כי הכיסויים המוצעים על ידי פספורט קארד הם המקיפים ביותר.  פספורטכארד מומלצים הן על ידי סוכני ביטוח והן על ידי המבוטחים שרכשו והתנסו בכיסויים ושירותי החברה. ליקטנו עבורכם מספר ביקורות שפורסמו ברשת.

עיון בביקורות העסק שלי בגוגל מעלה חיוך רחב בקרב מנהלי פספורטכארד. נכון למרץ 2022 ישנם 488 ביקורות לגבי העסק ואם יורדים רזולוצייה, רובן המוחלט של הביקורוות על פספורטכארד חיוביות.

להלן מקצת הביקורות שנכתבו על החברה:

 

שלומית כותבת:

"ממליצה בחום על ביטוח פספורטכארד.

הם היו מנומסים, אדיבים ומעודדים מאוד, הם הנפיקו לנו ביטוח מיידי (למרות סירוב האחרים) לסיעתנו בסוף חודש מרץ"

 

גולדווסר כותב:

"חברת ביטוח הטובה ביותר למטיילים."

 

ויקטוריה כותבת:

" לצערי שברתי את הרגל בתאונת אופנוע בתאילנד (כמובן שבעלי נסע עם רשיון מסודר), ופספורטקארד היו מדהימים. נותחתי בבית חולים פרטי עם הרופאים הטובים ביותר, ולא הייתי צריכה להיות מעורבת בהליך התשלום כמעט בכלל- הכל היה בערוץ שלהם עם מחלקת הגביות של בית החולים. זה קל, נוח ונעים, כי לא צריך לשלוח להם מסמכים בדיעבד ולחכות לתשובה, אלא הם מטעינים ישר את כהכרטיס. יכולתי להתרכז 100% בהחלמה, לא לחשוב על כלום ובלי להוציא שקל מכיסי. הם כיסו גם קביים וגם כיסא גלגלים עבורי, רק כי ביקשתי ובלי שהם היו מחוייבים לעשות זאת. בעלי דיבר איתם ישירות בוואטסאפ, הם התעניינו בשלומי ואף קיבלתי ייעוץ חינם עם רופא ישראלי. ממש תודה על הכל!! זה היה מעל ומעבר."

 

שמוליק כותב:

"פספורטכארד היא חב' הביטוח איתה אני מבטח את עצמי בכל פעם שאני טס לחו"ל, המחירים שלה תחרותיים והוגנים מאוד, הכיסויי הביטוחי מקיף ורחב ביותר, כאשר אתה יכול להרחיב את הביטוח, במקרה ויש לך בעיה כזו או אחרת בחו"ל (בריאותית, אישית, גניבת טלפון וכו') יוצרים קשר והם יטעינו לך את כרטיס האשראי שלהם כך שלא תהיה לך בעיה כספית לשלם על מה שצריך. השירות שלהם מאוד מהיר ואדיב שווה רק שלא נזדקק להם."

 

אז במה שונים מביטוח פספורט קארד מחברות ביטוח אחרות?

יש הרבה הבדלים, אבל ההבדלים העיקריים כפי שניתן לראות בביקורות:

  • זמינות גבוהה של מוקדי החברה.
  • התאמת הביטוח לצרכים של הנוסע, כל גיל וכל מצב רפואי.
  • בפספורט קארד תקבלו כרטיס חבר שהוא כרטיס אשראי נטען בעת הצורך כך לא תדרשו לשלם ולבקש אחר כך את הכסף חזרה. זה יחסוך מכם כאב ראש מיותר. לא תצטרכו לשלם על ביקור רופא בחו"ל מכספכם, כנ"ל בעניין התרופות.

טרוולביט מצטרפת לביקורות החמות של הנוסעים שחוו בשירותי פספורטכארד.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!