נוסעים לחול אל תוותרו על ביטוח נסיעות פספורט

נסיעה לחו"ל, גם במצב רגיל, יכולה להיות מעט מלחיצה, כי אנחנו בכל זאת נוסעים למקום לא מוכר. בימי קורונה העניין הולך ונהיה עוד יותר מורכב, כי לכל מדינה יש תנאים אחרים ודרישות שונות מבחינת הכניסה אליה. מה באמת עושים אם אנחנו נמצאים בחו"ל וחלינו בווריאנט החדש? או שאולי קרה לנו כל מקרה רפואי אחר? האמת היא, שזו סיטואציה מאוד לא נעימה. אם היינו בארץ סביר להניח שהיינו יודעים מה לעשות: היינו פונים אל רופא המשפחה שלנו ואם המצב באמת היה חמור, פשוט היינו הולכים לבית חולים. עם זאת, כאשר אנחנו נמצאים בחו"ל, מה אנחנו באמת יודעים על ההתנהלות הרפואית? לאן כדאי לפנות ואיך נכון יהיה להתמודד עם המצב? אם אתם חוששים מכל המצבים האלה ומכל השאלות האלה, כדאי שתעשו לפני הנסיעה ביטוח נסיעות פספורט.

מהם היתרונות של ביטוח נסיעות פספורט ולמה זה כדאי?

אם אתם מתלבטים בין ביטוח נסיעות פספורט ובין אפשרויות אחרות, הגיע הזמן שתתקדמו גם אתם. זה לא במקרה שאתם מכירים כל כך הרבה ישראלים שעושים ביטוח נסיעות פספורט כי למעשה לביטוח הזה יש יתרונות משמעותיים ביותר. ראשית, מדובר על כרטיס אשראי שאתם מקבלים וטוענים בו כסף. שנית, אתם יכולים להשתמש בו בכל מקרה רפואי. משמעות הדברים היא שאין לכם השתתפות עצמית ואתם לא צריכים קודם כל לממן את הטיפול הרפואי שלו אתם זקוקים ואח"כ ללכת להתווכח עם חברת הביטוח. עם ביטוח נסיעות פספורט הכול עובר הפוך, ובצורה הרבה יותר יעילה! אתם קודם כל מקבלים עזרה ויש לכם כסף לממן כל טיפול רפואי שאתם זקוקים לו. מדובר כאן על הדבר הבא בעולם ביטוחי הנסיעות לחו" ולכן שווה גם לכם לעשות את זה.

קבלו שירות ותמיכה מרחוק בכל רגע

עוד סיבה שבגללה הרבה מאוד אנשים בוחרים לעשות בימינו ביטוח נסיעות פספורט, זה השירות הנפלא שאפשר לקבל כאן. למעשה, אחד מהקשיים שאיתו צריך להתמודד כשאנחנו בחו"ל וכאשר קורה לנו מקרה רפואי, זה להבין מה דרוש לנו. לאן הולכים ואיך מקבלים כמה שיותר מהר עזרה. כדאי לדעת שגם בנושא הזה חברת פספורט היא הטובה ביותר, כי היא מציעה שירות ותמיכה מרחוק 24/7. זה לא משנה באיזו מדינה אתם נמצאים או מה קרה לכם, כי בכל מקרה תוכלו לקבל כאן מענה והכוונה שתוביל אתכם לקבלת הטיפול הרפואי הנכון והמתאים למצבכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!