מה זה אומר ביטוח פספורט ולמה זו הבחירה הנכונה?

בשנתיים האחרונות, מאז שנגיף הקורונה נמצא בכל מקום, אנחנו רואים שהוא שינה את האופן שבו אנחנו מתייחסים לנסיעות לחו"ל. לא פשוט להחליט לקחת ככה סתם את הדברים שלנו ולקפוץ לאירופה. צריך לעשות בדיקות קורונה וגם להבין: מה באמת נעשה אם נידבק ואם נזדקק לסיוע רפואי? במילים אחרות, נגיף הקורונה מחדד את הצורך שלנו בפוליסת ביטוח פספורט. לכן, אם גם אתם החלטתם שאתם לא מוכנים יותר להישאר בארץ ואם עכשיו זה הזמן הנכון מבחינתכם לנסוע לחופשה, כדאי שתעשו לפני כן ביטוח נסיעה לחו"ל.

היתרונות שמחכים לכם עם ביטוח פספורט

אם אתם מכירים שכבר נאלצו להפעיל את ביטוח הנסיעות שלהם לחו"ל בעבר, אתם בוודאי יודעים שזה לא פשוט. ברוב המקרים חברות הביטוח מבקשות שהלקוח קודם כל ישלם בעצמו על הטיפול הרפואי. זה טוב ויפה אם מדובר על כמה עשרות או מאות שקלים, אך הסכומים האלה יכולים להיות הרבה יותר גבוהים במקומות שונים בעולם. זה עלול לפגוע בחופשה ולהרוס אותה, אך זה גם עלול לפגוע בעובר ושב בחשבון הבנק. יתרה מכך, לא כולנו יכולים בכלל לעשות את מימון הביניים הזה לחברת הביטוח כדי לקבל טיפול רפואי. בנוסף, חברת הביטוח גם רוצה שנשמור את כל המסמכים שמעידים איזה טיפול רפואי קיבלנו וכדומה. תוהים למה כל המצב הזה מוביל? פשוט מאוד: ללחץ, לכאוס ולעוד תופעות שלא עוזרות לנו כשאנחנו גם ככה לא מרגישים טוב. מחפשים פתרון? ביטוח פספורט. הביטוח הזה כולל כרטיס אשראי נטען שאתם מקבלים ושאתם יכולים לעשות בו שימוש כדי לשלם על כל טיפול רפואי שדרוש לכם. הבנתם נכון: בלי לשמור מסמכים, בלי להיות בלחץ ובלי לשלם השתתפות עצמית מהכיס שלכם.

מחירים נוחים וייעוץ שזמין עבורכם תמיד

ביטוח פספורט זו בחירה נכונה גם בגלל שכאן המחיר שתשלמו יהיה נוח. בנוסף, אם אתם רוצים להבין מרופאים מוסמכים מה כדאי לעשות במצב מסוים ואיזה סוג של טיפול רפואי אתם צריכים, חברת פספורט היא הכתובת. החברה מעמידה לרשות הלקוחות שלה לא רק ביטוח נסיעה לחו"ל, אלא גם מענה 365 ימים בשנה 24 שעות ביממה. המענה הזה זמין אונליין בשלל דרכים אפשריות. לכן, אפילו אם אתם רק רוצים להבין לאיפה עליכם לפנות כדי לקבל את הסיוע הרפואי הדרוש לכם, החברה זמינה עם מומחים שיוכלו לסייע. סעו בראש שקט לחו"ל אחרי שתעשו ביטוח פספורט, כי גם לכם מגיע לשכוח מהצרות וליהנות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!