מה באמת כדאי לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד

למרות שכאשר אנחנו נוסעים לחו"ל כל מה שאנחנו רוצים זה לחזור הביתה בשלום, כולנו מודעים לכך שעלולים לקרות לנו כל מיני מצבים רפואיים שונים. בעידן הקורונה העניין הפך להיות עוד יותר ברור, כי אף אחד לא באמת חסין בפני הווריאנטים השונים. מצד שני, האם זה אומר שאנחנו לא יכולים יותר לנסוע לחו"ל אפילו עכשיו, כשהשמיים כבר פתוחים? אנחנו יכולים וגם רוצים. לכן נשאלת השאלה האם יש דרך שבעזרה נוכל לנסוע, לבלות וגם לדעת שאם משהו חלילה ישתבש נוכל לקבל עזרה. התשובה היא כן: אם תעשו ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד תוכלו להיות רגועים לכל אורך הדרך, אז למה אתם מחכים?

מה מיוחד בביטוח שמציעה לנו חברת פספורטכארד?

אם אתם אנשים שנוסעים לחו"ל מזה שנים, אתם בוודאי מכירים את הסיפור זה של ביטוח נסיעות לחו"ל. אתם מתקשרים, עושים ביטוח, חותמים על פוליסה שלא קראתם וברגע האמת אין מי שיעזור לכם. חברת הביטוח מתחמקת, דורשת מהלקוח לעשות מימון ביניים ובסופו של דבר אתם נשארים לבד. כל המצבים האלה לא קיימים עם ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד, פשוט בגלל איך שהשיטה הזאת עובדת. אתם מקבלים מחברת ביטוח כרטיס אשראי נטען ואיתו אתם יכולים לשלם על כל טיפול או מקרה רפואי. למעשה, אפילו אם תאבדו את המזוודה שלכם או שייקח יותר מידי זמן עד שהיא תגיע אליכם, תוכלו לממן כל מה שתזדקקו לו בעזרת כרטיס האשראי הנטען של פספורטכארד. מדובר כאן על שינוי משמעותי ביותר לעומת חברות ביטוח אחרות ולכן, אם אתם לא רוצים להיות מוטרדים מכסף כשאתם נוסעים לחו"ל, כדאי שגם אתם תעשו הפעם ביטוח כזה.

עזרה, הכוונה והרבה רצון טוב להרגיע אתכם

עוד סיבה שבגללה ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד זו הבחירה הנכונה לכם, זה השירות הנוסף שהחברה מציעה ללקוחותיה. אם, למשל, אתם נמצאים בפריז, מרגישים לא טוב ורוצים לדעת לאן לפנות כדי לקבל את הטיפול הרפואי המתאים לכם, דברו עם המומחים של פספורטכארד. הם זמינים עבורכם בכל ימות השנה ובכל שעה ביממה. הם ישאלו אתכם אונליין את השאלות החשובות ובהתאם לתשובות שלכם הם יידעו מיד לאיפה להפנות אתכם. אתם לא תאמינו כמה עזרה כזאת, ברגע האמת, יכולה להיות מרגיעה ולחסוך לכם לחץ מיותר. הצטרפו עוד היום גם אתם אל כל הלקוחות המרוצים של חברת ביטוח פספורטכארד ותראו שלא תצטערו על כך בעתיד.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!