באמצעות משווק מורשה סוכן ביטוח שמעון קיא גליל

לאן שלא תיסעו, כדאי שתעשו ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד

נסיעות לחו"ל הן בדרך כלל דבר משמח. אנחנו מרגישים שהגיע העת לצאת לחופשה, רוצים לבלות ומזמינים כרטיסי טיסה לחו"ל. יחד עם זאת, ככל שאנחנו הולכים ומתבגרים, אנחנו מבינים שתחושה לא טובה עלולה לקרות לנו גם בחו"ל. הקורונה באה וחידדה את הנקודה הזאת עוד יותר, כי כל אחד מאתנו חשוף וכל אחד מאתנו עלול להידבק בווירוס הזה בכל מקום בעולם. עם זאת, האם בגלל החשש לא ניסע? מובן שזה לא פתרון נכון. מה שכן כדאי לעשות, זה ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד. עם ביטוח כזה אתם יכולים להיות רגועים, כי לא משנה מה יקרה לכם, איפה או מתי, כי בכל מקרה תוכלו לקבל בדיוק את העזרה שתזדקקו לה.

למה דווקא פספורט קארד?

זה ברור שיש בישראל היום הרבה מאוד חברות ביטוח, וחלקן אפילו טובות. הן מציעות לכם כל מיני סוגים של פוליסות ביטוח, אבל השאלה היא עד כמה הן נוחות וטובות ברגע האמת. אם אתם רוצים לדעת שבחרתם את הטוב ואת הנוח ביותר, הבחירה הנכונה היא ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד. הביטוח הזה כולל כרטיס אשראי נטען שאתם מקבלים לפני היציאה מהארץ, ואיתו למעשה תוכלו לשלם בכל מקום בעולם עבור כל טיפול רפואי. זה אומר שלא יהיה עליכם תחילה לשלם השתתפות עצמית, ובנוסף, לא תצטרכו לריב עם אף אחד כדי לקבל את ההחזר בגין עלויות הטיפול. עם ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד אתם גם יכולים למשוך כסף במקרה שיש תקלה והמזוודה שלכם לא מגיעה. אין משהו מרגיע יותר מכרטיס האשראי של פספורט קארד, כי זה מוריד מכם את כל המתח של ויכוחים אינסופיים מול חברת הביטוח שלכם.

רופאים שיכולים לייעץ מרחוק

עוד הבדל מהותי בין מה שחברת הביטוח פספורט קארד מציעה לעומת חברות אחרות, זה מענה בכל עת. לא רק שתוכלו לקבל כאן מענה מרחוק בכל שעה ביממה ומכל מקום בעולם, אלא זה גם יהיה מענה יעיל. אחרי שהרופאים ישאלו אתכם כל מה שהם צריכים לדעת, הם יסבירו לכם מה עליכם לעשות. איזה סוג של טיפול רפואי כדאי שתקבלו ולאן עליכם לפנות פיזית במקום שבו אתם נמצאים. זה מסייע מאוד ברגעים של לחץ כשאתם לא מרגישים טוב בחו"ל ולכן ברור מדוע זו יכולה להיות הבחירה הטובה והנכונה עבור כל אחד מאתנו.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!