במיוחד בתקופה כזאת של אי יציבות בשוק התיירות חשוב לבחור ביטוח נסיעות איכותי ומקיף

שוק התיירות מעולם לא סבל מחוסר יציבות ואי ודאות כמו מה שעובר עליו בתקופה האחרונה, בגלל מגפת הקורונה כמובן, שמסרבת לדעוך וממשיכה להפתיע אותנו עם וריאנטים חדשים מידי תקופה. התוצאה היא שינויים מתמידים ובלתי צפויים, הן באפשרויות הטיסה והשהייה במדינות רבות והן בנהלי הבריאות הפנימיים והחיצוניים המשתנים תדיר. נוסעים שטסים למדינה פתאום מוצאים עצמם מחויבים בבידוד לא מתוכנן או חלילה מתגלים כחולי קורונה בעת השהייה בה ונאלצים להתמודד עם מצבים מפתיעים ולא ברורים. כל זאת כמובן בנוסף לכ מה שיכול לקרות בחו"ל עבורו בכלל נולד מלכתחילה ביטוח הנסיעות. כל אלו הרי לא התבטלו בגלל הקורונה. ביטוחי הנסיעות נדרשו להתאים עצמם למצב החדש. ביטוח פספורט שגם קודם למצב הוביל את השוק עם כיסוי ורמת שירות גבוהים משמעותית מהסטנדרט ממשיך גם בתקופה זו לעמוד מאחורי המבוטחים ולהעניק להם את הביטחון והסיוע המירבי לו הם זקוקים.

ביטוח נסיעות לחו"ל חייב להיות מעודכן בכל השינויים

אנחנו הטסים לחו"ל עשויים להיות מבולבלים ולא מעודכנים בנהלים המשתנים מה שעלול ליצור אצלנו חרדה, לחץ וטעויות מתסכלות אם וכאשר אנחנו נזקקים לשירותי רפואה או שינויים בהתנהלות בזמן השהייה בחו"ל ולכן אנו זקוקים לחברת ביטוח שתהיה הכי מעודכנת שניתן ותישאר עם אצבע על הדופק לגבי המתרחש בכל מדינה ומדינה. בביטוח פספורט לוקחים נושא זה הכי ברצינות שניתן ומעמידים לרשות המבוטחים מענה אנושי שזמין תמיד לכל שאלה ושעושה לנו סדר בדברים.

שירות מקיף של ייעוץ וליווי צמוד שיעזור לכם לעשות סדר בבלאגן

גם לפני הקורונה ביטוח פספורט הצטיין בשירות הליווי האנושי הצמוד שהוא מעניק למבוטחים בחו"ל שזמין להם 365 ימים בשנה ו 24 שעות ביממה ללא יוצא מן הכלל. ניתן תמיד לפנות ולדבר עם מומחי רפואה שגם מעניקים ייעוץ ראשוני והדרכה וגם מעודכנים בכל המתרחש במדינה היעד אליה נסענו ויכולים גם להפנות אותנו במהירות וביעילות לקבלת השירות שאנחנו צריכים וגם לעשות לנו סדר בבלבול ולהפחית את החרדה אליה אנו עלולים להיקלע בגלל המצב החדש.

שירות ייחודי של תשלום ישיר ומראש על כל ההוצאות בחו"ל

ובנוסף לכל זה, השירות שמבדיל את ביטוח פספורט בצורה הכי מובהקת משאר חברות ביטוח הנסיעות הוא כמובן כרטיס האשראי הנטען פספורט קארד שניתן מראש לטסים לחו"ל ומשמש לכיסוי כל ההוצאות בצורה ישירה ובמקום ללא שום צורך מאיתנו להוציא כסף מהכיס. זהו שירות תשלומים מהפכני אותו הכניס ביטוח פספורט לראשונה בעולם הביטוחים ושחוסך מאיתנו הטסים לחו"ל המון כאב ראש בתשלום מכיסנו, איסוף מסמכים והגשת תביעה להחזר כאשר נחזור לארץ.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

השוואת מחירי ביטוח

השווה ובדוק את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר עבורך מתכננים חופשה בחול ורוצים להבטיח שיהיה לכם את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר לכיסוי אירועים בלתי צפויים? אל

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאת מכוסים השאירו פרטים עכשיו