הדרך הנכונה לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל

היום כולנו כבר מבינים בצורה הרבה יותר טובה שהחיים שלנו שבריריים. וירוס הקורונה שבא והשתלט על העולם הוכיח זאת בצורה ברורה ביותר לכולנו. יחד עם זאת, כולנו עדיין רוצים לחיות, ובצדק, כך שעל נסיעות לחו"ל אי אפשר לוותר. זה נשמע לכם מוכר ואתם מחפשים את הדרך הכי טובה ונכונה שיש לנסוע לחו"ל בראש שקט? ביטוח נסיעה לחו"ל זה כל מה שאתם צריכים. בין אם זו נסיעה לשבוע לאירוע עם המשפחה ובין אם זו נסיעת עבודה, אתם חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחול. אתם לא יודעים מה יקרה בעתיד ולכן, אם בעזרת ביטוח נסיעה לחו"ל אפשר להיות מוגנים ולדעת שיש מי שיעזור לכם, מה לחשוב פעמיים?

המקום הנכון לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל

לכולנו ברור שאנחנו חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחול, אך לא תמיד ברור לנו אצל איזו חברה. רוב חברות הביטוח מבקשות מהלקוחות קודם כל לממן את עלות הטיפול, ואתם לא תאמינו על איזה סכומים מדובר בחלק מהמדינות. זה עלול לפגוע לא רק בחופשה שלכם, אלא גם במצב של חשבון הבנק שאתם מנהלים בארץ. לכן, אם אתם רוצים להימנע מכל הצרה הזאת, כדאי שתדעו: ביטוח נסיעה לחו"ל עושים עם חברת פספורט קארד. החברה הזאת עובדת בשיטה אחרת לגמרי לעומת כל חברות הביטוח האחרות. לפני היציאה מהארץ אתם מקבלים כרטיס אשראי נטען ואיתו אתם מממנים כל טיפול רפואי שאתם צריכים! זו שיטה שמשנה את חוקי המשחק כי בצורה כזאת אתם לא צריכים לשמור מסמכים או להוכיח שום דבר. אתם גם לא צריכים לחשוש ששילמתם ובסופו של דבר לא תקבלו החזר, כי חברת הביטוח משלמת מראש הכול. בנוסף, תוכלו גם למשוך כסף עם אותו כרטיס אשראי נטען אם המזוודה שלכם לא הגיע או אם קרה כל מקרה ביטוחי אחר.

מרשמים לתרופות קבועות

כשאתם חושבים על נסיעה לחו"ל ברור לכם שאתם צריכים גם לקחת את התרופות הקבועות שלכם? עם זאת, לא תמיד יש לנו זמן להתארגן מראש. מה עושה אדם שמשתמש בתרופות קבועות, נמצא בחו"ל וזקוק כמה שיותר מהר למרשם שמכבדים גם במדינה שבה הוא נמצא? כדאי לדעת שגם במובן הזה חברת פספורט קארד היא הכתובת. מדובר על חברה שמציעה לכם לא רק לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל אלא היא גם תדאג להעביר לכם במהירות גם מרשמים לתרופות קבועות שאתם עושים בהן שימוש.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!