הביטוח החזק ביותר לכל סוג נסיעה לחו"ל – פספורט קארד

אתם זוכרים את הימים היציבים שהיו טרום תקופת הקורונה? כשהיינו צריכים לטוס לחו"ל ועושים ביטוח נסיעות רק כדי לכסות מקרים שעלולים להתרחש אבל בדרך כלל לא קורים?
כן הכל היה פשוט יותר אז. דברים היו צפויים יחסית וגם אז לא היינו טסים לחו"ל ללא ביטוח נסיעות טוב מאחר וכמו בכל ביטוח, במידה ומשהו כן קורה ולא משנה מהי ההסתברות לו, אנחנו חייבים להיות מכוסים אחרת נקלע למשבר שהוא גדול עלינו. ככה למעשה עובד העיקרון הפשוט של ביטוח.
אבל בימים טרופים אלו כשהקורונה ממשיכה להפתיע כל פעם מחדש, גם אחרי שאנחנו בטוחים שכבר נפטרנו ממנה ושוק הטיסות והחופשות לחו"ל סובל מאי יציבות שלא ראה מימיו, זה חשוב פי כמה שנוודא שאנחנו יוצאים לחו"ל עם ביטוח הנסיעות הטוב ביותר הזמין לנו. כזה שיודע להתאים את עצמו לכל מצב משתנה בשיא המהירות וגם מלכתחילה מעניק לנו תנאים של שקט נפשי וביטחון.

ביטוח הנסיעות הראשון בעולם שמשלם על המקום

ביטוח הנסיעות לחו"ל פספורט קארד עשה לא פחות ממהפכה בשוק ביטוחי הנסיעות לחו"ל כאשר הוא הנהיג שיטה סופר ידידותית ללקוחות שלו והכריז מלחמה של ממש על השיטה הבירוקרטית הישנה שכה הקשתה עלינו. בפספורט קארד אנחנו לא מוציאים כסף על שירותי רפואה בחו"ל אלא במקום זאת משלמים ישירות מטעם חברת הביטוח שעומדת מאחורינו עם תשלום מיידי ומראש על כל ההוצאות הרפואיות. איך זה עובד? פשוט מאוד, מקבלים כרטיס אשראי נטען להוצאות מטעם חברת הביטוח ומשלמים הכל איתו. כזה פשוט! אז תוכלו לומר שלום לאיסוף חשבוניות, המצאת מסמכים והגשת תביעה רק כשחוזרים לארץ בתקווה לקבל את הכסף חזרה כמה שיותר מהר. וזה לא עניין של מה בכך, ישנן לא מעט הוצאות רפואיות בחו"ל שמגיעות לאלפי דולרים! ממש לא בא לנו לשלם את זה מכיסנו ואז לצפות להחזר אחרי חודשיים.

זמינות תמידית של ליווי וייעוץ רפואי בעברית של רופאים ומומחים

שירות התשלומים המיוחד של פספורט קארד בהחלט מקל עלינו את החיים ומעניק לנו יותר שקט וביטחון כאשר אנחנו בחו"ל אבל זה לא הכל ובטח בתקופה המשוגעת של הקורונה המשתוללת כשהתנאים משתנים ללא הרף עם כל הכרזה על זן חדש ומוטציה מאיימת. אנחנו בקלות עלולים למצוא את עצמנו תקועים בחו"ל במצב של מבוכה, בלבול וחוסר אונים. למזלנו ביטוח פספורט קארד מעמיד לרשותינו שירות ליווי וייעוץ רפואיים מטעם מומחי רפואה ורופאים שזמינים לנו בעברית 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע לאורך כל השנה. הדבר החכם והמרגיע ביותר שנוכל לעשות זה ליצור קשר ולתת להם להכווין אותנו כדי שנעשה הכל בצורה הכי יעילה ופשוטה שיש. הם מכירים את מדינות היעד שאליו נסענו ומעודכנים לגמרי בכל מה שמתרחש ומשתנה. הם יוכלו להפנות אותנו לקבל את השירות רפואי המתאים לנו ביותר וגם יוכלו להנפיק לנו מרשמים קבועים שאנחנו מקבלים במידת הצורך.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

השוואת מחירי ביטוח

השווה ובדוק את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר עבורך מתכננים חופשה בחול ורוצים להבטיח שיהיה לכם את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר לכיסוי אירועים בלתי צפויים? אל

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאת מכוסים השאירו פרטים עכשיו