ביטוח תרמילאים

ביטוח לתרמילאים

תוכנית ביטוח תרמילאים מוצעת על ידנו מבית פספורטקארד – הכרטיס המגנטי לתשלום שירותים רפואיים בחו"ל. כל הביטוחים שלנו מציעים שירותים ללא השתתפות עצמית וכוללים הטסה רפואית לארץ בליווי של צוות רפואי, פנוי אווירי ממקום האירוע, כיסוי במקרה של רעידות אדמה, מוקד חירום 24/7 וחדר רופאים ישראלי טלפוני. במסגרת ביטוח נסיעות לתרמילאים אנו נותנים אחריות עד 2,500,000 דולר. לא פעם ולא פעמיים שמענו על תרמילאים במקרי חירום שכאשר היו זקוקים לביטוח שלהם לא היה עם מי לדבר. אם עושים ביטוח תרמילאים עדיף לבחור ביטוח תרמילאים מומלץ ואמין שיגבה אתכם במקרה הצורך. צרו אתנו קשר עוד היום למידע ופרטים נוספים!

לרכישת ביטוח נסיעות לתרמילאים פספורט קארד – לחץ כאן!

ביטוח תרמילאים

טיפים לבחירה נכונה של ביטוח תרמילאים

טיולי תרמילאים מאגד סכנות רבות ומגוונות מפניהם יש להיזהר מכל משמר, אך משום שאין דרך למנוע לחלוטין את סך הסכנות הטמונות בטיול תרמילאים, אפשר רצוי ואף חובה לשריין ביטוח נסיעות לכל מקרה שלא יהיה. ביטוח נסיעות מאפשר למטייל לטייל בראש שקט ובמקרים בהם יתעורר הצורך להפעיל את הפוליסה ולקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ביחס למצב.

 

משום שהשוק בישראל מוצץ בחברות המעניקות פוליסות ביטוח תמורת תשלום, הבחירה הופכת מורכבת מעט יותר ויש לקחת בחשבון פרמטרים רבים ומגוונים וביניהם: עלות הפוליסה, היקף הביטוח, אופן ההתנהלות אל מול הביטוח ועוד. נשאלת השאלה כיצד נכון לרכוש ביטוח תרמילאים ומהי הדרך הטובה ביותר לבחור ביטוח תרמילאים מומלץ? על כך ועוד במאמר הבא.

כך בוחרים ביטוח נסיעות לתרמילאים

כיסויים והרחבות

הדבר הראשון שחשוב לבחון במעמד הבחינה היא את היקף הכיסוי וההרחבות המוענקות בפוליסה. פוליסה טובה היא פוליסה שמעניקה למבוטח כיסוי מקיף בכל הקשור לפגיעות גוף אך גם לפגיעה ברכוש אותו לקחתם אתכם לחול. רבים יוצאים לטיול תרמילאים עם ציוד רב ויקר כגון מצלמות, ציוד סקי טיפוס הרים ועוד. ציוד זה יכול ללכת לאיבוד להיגנב ועוד ועל כן הפוליסה יכולה לתת מענה למצוקה ואי נעימות זו.

עלות אל מול תועלת

כל פוליסת ביטוח דורשת את המחיר שלה, כך שעליכם מוטלת האחריות לבחון כי המחיר אותו בוחרת חברת הביטוח לדרוש הוא אכן מחיר סביר ומשתווה פחות או יותר לממוצע בשוק. עוד חשוב לקחת בחשבון את היקף הפוליסה אותה אתם רוכשים, דהיינו איזה סכום מקצה לכם חברת הביטוח במידה ותזדקקו לטיפול רפואי. במידה ואתם יוצאים לטיולי שטח רבים ו/או פעילויות אקסטרים, אתם צרכים להבין כי הסכנות הן רבות ולעיתים תזדקקו למעט יותר מפוליסת הבסיס כמו חילוץ מוטס ועוד.

חישובי הטיול אל מול היקף הפוליסה

לא כל אדם זקוק לכל פוליסה ופוליסות הביטוח מאפשרות התאמה מדויקת ביחס לסוג הטיול אליו יוצא כל אדם. במידה והטיול הינו תיירותי בלבד, הרי שהסכנות העומדות בפני המטייל הן מזעריות ואין חובה לרכוש פוליסה מורחבת ולשלם יותר ממה שנדרש הלכה למעשה ומאידך אם הטיול אותו אתם מתכננים כולל מסעות בטבע וביערות, הסכנות איתן אתם עלולים להיפגש הן רבות ומגוונות ודורשות פוליסה מקיפה יותר המותאמת לטיול תרמילאים.

 

לסיכום – תכננו את הטיול ורק לאחר מכן גשו לרכוש ביטוח נסיעות. קחו בחשבון כי כל עוד אתם מתוכננים ויודעים מה היקף הטיול שלכם ואילו אטרקציות הוא מכיל, כך תצליחו לענות לנציגת סוכנות הביטוח על השאלות הנשאלות ובהתאם לתשובות לרכוש את הפוליסה המדויקת שתענה על כל הציפיות והדרישות שלכם. באופן כללי מה שחשוב בפוליסת הביטוח הוא שתזכו לטיפול הרפואי המהיר והטוב ביותר מתחילתו ועד סופו וכל זאת מבלי שתתבקשו להוציא כסף מכיסכם.