ביטוח תרמילאים

אין משהו מרגש יותר מאשר השלב בחיים שבו אנחנו מגדירים את עצמנו כתרמילאים. המסורת הזאת קיימת כבר עשרות שנים: אנשים צעירים בישראל מסיימים את השירות הצבאי ורגע לפני שהם נרשמים לאוניברסיטה ובוחרים מסלול בחיים, הם לוקחים פסק זמן. זו תקופה מדהימה שבה יש לנו לגיטימציה מהעולם לקחת תרמיל, למלא אותו בכמה בגדים ולצאת לצבור חוויות. יש מי שבוחר לנסוע לתאילנד, אחרים לדרום אמריקה ויש גם כאלה שנוסעים עד אוסטרליה הרחוקה. מה שמשותף לכולם הוא שהם צריכים לעשות ביטוח. לכן, אם גם אתם יוצאים היום לטיול הגדול של החיים, אל תוותרו, בשום פנים ואופן, על ביטוח נסיעות לחו״ל שמיועד לתרמילאים.

מהם המאפיינים העיקריים של ביטוח כזה?

כאשר מדברים על ביטוח תרמילאים חשוב להבין שמדברים על ביטוח עם מאפיינים מאוד ספציפיים. ראשית, לרוב מדובר על ביטוח שמיועד לנסיעה הרבה יותר ארוכה מהנסיעות הממוצעות שכולנו עושים. שנית, ברוב המקרים ביטוח תרמילאים צריך לכלול ולכסות גם ביקור בכלל מדינות שונות. כל העניין, עבור רבים מאותם תרמילאים, הוא להיות בכל יום במקום אחר ולבקר בשלל מדינות. לכן חשוב שתעשו ביטוח תרמילאים שמתאים בדיוק לאופי הטיול שלכם, כי אחרת אתם עלולים להימצא במצב שבו הביטוח לא באמת מכסה אתכם. מעבר לכל אלה, אנחנו רואים שלא פעם תרמילאים בוחרים לעשות פעילויות אקסטרים שונות, וחשוב ביותר להכניס גם סעיף כזה בביטוח שעליו חותמים.

למה דווקא פספורט קארד?

אם אתם נמצאים היום רגע לפני הטיול הגדול שלכם, אתם בוודאי מבינים שהכול כבר יכול לקרות בחיים האלה. אתם יכולים להרגיש מאוד טוב בבוקר אך לסיים את היום שלכם בצורה אחרת לגמרי. אומנם אין לאף אחד שליטה על כך, אבל מצד שני, יש משהו שאפשר לעשות כדי להבטיח שלפחות לא תמצאו את עצמכם לבד במצב כזה. תוהים מזה? פשוט מאוד: ביטוח תרמילאים עם חברת פספורט קארד. עם חברה כזאת אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד תקבלו מענה. זה לא משנה מה יקרה או באיזו מדינה מרוחקת אתם נמצאים, כי אפילו אם תתקשרו באמצע הלילה תקבלו מענה, עזרה וסיוע רפואי מוביל.

לרכישת ביטוח נסיעות לתרמיאלים מאת פספורטקארד לחצו כאן או חייגו 03-5046611

טיפים לבחירה נכונה של ביטוח תרמילאים

טיולי תרמילאים מאגד סכנות רבות ומגוונות מפניהם יש להיזהר מכל משמר, אך משום שאין דרך למנוע לחלוטין את סך הסכנות הטמונות בטיול תרמילאים, אפשר רצוי ואף חובה לשריין ביטוח נסיעות לכל מקרה שלא יהיה. ביטוח נסיעות מאפשר למטייל לטייל בראש שקט ובמקרים בהם יתעורר הצורך להפעיל את הפוליסה ולקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ביחס למצב.

משום שהשוק בישראל מוצץ בחברות המעניקות פוליסות ביטוח תמורת תשלום, הבחירה הופכת מורכבת מעט יותר ויש לקחת בחשבון פרמטרים רבים ומגוונים וביניהם: עלות הפוליסה, היקף הביטוח, אופן ההתנהלות אל מול הביטוח ועוד. נשאלת השאלה כיצד נכון לרכוש ביטוח תרמילאים ומהי הדרך הטובה ביותר לבחור ביטוח תרמילאים מומלץ? על כך ועוד במאמר הבא.

כך בוחרים ביטוח נסיעות לתרמילאים

כיסויים והרחבות

הדבר הראשון שחשוב לבחון במעמד הבחינה היא את היקף הכיסוי וההרחבות המוענקות בפוליסה. פוליסה טובה היא פוליסה שמעניקה למבוטח כיסוי מקיף בכל הקשור לפגיעות גוף אך גם לפגיעה ברכוש אותו לקחתם אתכם לחול. רבים יוצאים לטיול תרמילאים עם ציוד רב ויקר כגון מצלמות, ציוד סקי טיפוס הרים ועוד. ציוד זה יכול ללכת לאיבוד להיגנב ועוד ועל כן הפוליסה יכולה לתת מענה למצוקה ואי נעימות זו.

עלות אל מול תועלת

כל פוליסת ביטוח דורשת את המחיר שלה, כך שעליכם מוטלת האחריות לבחון כי המחיר אותו בוחרת חברת הביטוח לדרוש הוא אכן מחיר סביר ומשתווה פחות או יותר לממוצע בשוק. עוד חשוב לקחת בחשבון את היקף הפוליסה אותה אתם רוכשים, דהיינו איזה סכום מקצה לכם חברת הביטוח במידה ותזדקקו לטיפול רפואי. במידה ואתם יוצאים לטיולי שטח רבים ו/או פעילויות אקסטרים, אתם צרכים להבין כי הסכנות הן רבות ולעיתים תזדקקו למעט יותר מפוליסת הבסיס כמו חילוץ מוטס ועוד.

חישובי הטיול אל מול היקף הפוליסה

לא כל אדם זקוק לכל פוליסה ופוליסות הביטוח מאפשרות התאמה מדויקת ביחס לסוג הטיול אליו יוצא כל אדם. במידה והטיול הינו תיירותי בלבד, הרי שהסכנות העומדות בפני המטייל הן מזעריות ואין חובה לרכוש פוליסה מורחבת ולשלם יותר ממה שנדרש הלכה למעשה ומאידך אם הטיול אותו אתם מתכננים כולל מסעות בטבע וביערות, הסכנות איתן אתם עלולים להיפגש הן רבות ומגוונות ודורשות פוליסה מקיפה יותר המותאמת לטיול תרמילאים.

 

לסיכום – תכננו את הטיול ורק לאחר מכן גשו לרכוש ביטוח נסיעות. קחו בחשבון כי כל עוד אתם מתוכננים ויודעים מה היקף הטיול שלכם ואילו אטרקציות הוא מכיל, כך תצליחו לענות לנציגת סוכנות הביטוח על השאלות הנשאלות ובהתאם לתשובות לרכוש את הפוליסה המדויקת שתענה על כל הציפיות והדרישות שלכם. באופן כללי מה שחשוב בפוליסת הביטוח הוא שתזכו לטיפול הרפואי המהיר והטוב ביותר מתחילתו ועד סופו וכל זאת מבלי שתתבקשו להוציא כסף מכיסכם.

 

לרכישת ביטוח נסיעות לתרמיאלים מאת פספורטקארד לחצו כאן או חייגו 03-5046611

ביטוח תרמילאים של פספורטקארד

 

השוואת מחירי ביטוח

השווה ובדוק את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר עבורך מתכננים חופשה בחול ורוצים להבטיח שיהיה לכם את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר לכיסוי אירועים בלתי צפויים? אל

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאת מכוסים השאירו פרטים עכשיו