ביטוח נסיעות פספורט עושה מהפכה בשירותי ביטוח הנסיעות לחו"ל

עם כרטיס אשראי נטען מטעם החברה המשמש לכיסוי כל סוג הוצאה הקשורה לביטוח ואפילו משיכת מזומן בכספומט במקרה של איבוד או עיכוב מזוודות, עם שיתוף פעולה עם חברת DavidShield הבינלאומית ועם ליווי והדרכה מקצועית הזמינים לנו תמיד וללא יוצא מן הכלל מכל מדינה בעולם. ביטוח נסיעות פספורט שינה את כללי המשחק של עולם ביטוחי הנסיעות ומאפשר לנו הנוסעים ליהנות מהחופשה בראש שקט מצד אחד, בידיעה שדאגנו לעצמנו לכיסוי איכותי נוח ויעיל במקרא הצורך וגם לעבור בשלום ועם מינימום כאב ראש ותסכול בגלל מצבי חירום להם אנחנו עלולים להיקלע בחו"ל.

שיטת תשלום מהפכנית המסירה מאיתנו את כל הדאגה הכספית

אם עד עכשיו או בכל חברה אחרת היינו נדרשים קודם לשלם מכיסנו לגורמי הרפואה השונים או לרכוש ביגוד ואביזרי היגיינה חדשים במקרה של איבוד כבודה, לשמור קבלות ואז לתבוע החזר כספי כאשר אנחנו חוזרים לארץ ובתקווה כמובן שלא איבדנו אף קבלה בדרך, הרי שביטוח נסיעות פספורט משנה את המצב הזה מהקצה. לא עוד דאגות כספיות ולא עוד בירוקרטיה מתישה וזמן המתנה ארוך לקבלת החזר. ביטוח נסיעות פספורט דואג לנו לשיטה הכי קלה והכי פשוטה שרק ניתן היה לחשוב עליה. אנחנו מקבלים מראש כרטיס אשראי נטען איתו אנו משלמים את כל ההוצאות ללא יוצא מן הכלל. אפילו נוכל למשוך איתו כסף מזומן מכספומט על מנת לרכוש לעצמנו את מה שצריך במידה והמזוודות שלנו המשיכו בלעדינו ליעד אחר או פשוט אבדו.

ליווי מקצועי ושיתוף פעולה עם חברת DavidShield

אחד הדברים שיכולים לעשות את ההבדל הגדול ביותר בהתנהלות שלנו במצבי חירום בחו"ל הוא כאשר אנחנו זוכים לליווי צמוד של צוות מקצועי שמבין ומכיר היטב גם את הסיטואציות השונות להן אנחנו נקלעים וגם את הנהלים ומערכת הרפואה במדינה אלינו נסענו. אם אנחנו נידרש להסתמך רק על עצמנו או להתחיל לחרוש את האינטרנט בלחפש את הרופא או בית החולים המתאים למצב זה לבטח יוסיף המון לחץ ואף עלול להוביל לשרשרת של טעויות ובלבול רב. במקרים כאלו שבהם אנו גם עשויים להיות לא במיטבנו, הכי פשוט זה ליצור קשר עם מוקד חברת הביטוח שזמין לנו כל השנה וכל שעות היממה ולקבל הדרכה רפואית ראשונית וייעוץ מכוון ומרגיע שיפנה אותנו להמשך הטיפול בצורה היעילה והנכונה ביותר.
מה גם שלביטוח נסיעות פספורט יש שיתוף פעולה עם חברת הביטוח הרפואי המובילה והגדולה בעולם DavidShield הפרוסה ב 140 מדינות ברחבי העולם ומעמידה לרשותכם את שירותי הרפואה המתקדמים ביותר בעולם יחד חווית משתמש ייחודית ונוחה מאוד שלא נראתה קודם בעולם הביטוח הרפואי ועיליה היא זכתה בפרסים בינלאומיים רבים. כל זאת כדי שלמבוטחים יהיה גם את השקט והביטחון להם הם זקוקים במצבים מסוג זה וגם יזכו לטיפול הטוב ביותר הזמין להם.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

השוואת מחירי ביטוח

השווה ובדוק את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר עבורך מתכננים חופשה בחול ורוצים להבטיח שיהיה לכם את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר לכיסוי אירועים בלתי צפויים? אל

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאת מכוסים השאירו פרטים עכשיו