ביטוח נסיעות לטאבה

ביטוח נסיעות לטאבה

מצרים נחשבת מדינה לא ידידותית לישראלים למרות הסכם השלום עם ישראל ועל אף שמאות אלפי ישראלים עושים את דרכם לסיני מדי שנה. אחת הדרכים ליהנות מהיתרונות של סיני וביקור במצרים בלי להתפשר על תחושת הביטחון במדינה לא ידידותית לישראלים, היא כמובן לרכוש ביטוח נסיעות עם פוליסה מקיפה. בעזרת ביטוח נסיעות לסיני ניתן לקבל פיצוי כספי בשלל מקרים וגם גיבוי רפואי בשעת חירום.

עם זאת, גם ביטוח נסיעות למצרים צריך לבחור בצורה נכונה ובהתאם לשיקולים אובייקטיביים. שיקולים אלו קובעים מה תהיה הפרמיה שהמבוטח משלם בגין הפוליסה ואיזה סוג של פיצוי הוא יקבל כאשר יחליט להפעיל אותה. יתרה על כך, הסעיפים השונים בתוך פוליסת ביטוח נסיעות למצרים חשובים לא פחות מאשר היקף הפיצוי בשקלים או בדולרים.

המאפיינים של ביטוח נסיעות למצרים

ראשית, חשוב להבין שהפוליסה של ביטוח נסיעות לטאבה או לכל מדינה לא ידידותית לישראלים אחרת שונה במהותה מהביטוח שבו משתמשים לפני שטסים למדינה ידידותית בחו"ל. מבחינת חברת הביטוח, הפרוצדורה של עזרה לישראלים שנמצאים במדינה לא ידידותית לישראלים שונה לגמרי ממה שנדרש ממנה אם הם למשל באירופה או בארצות הברית. להבדל הזה יש השפעה על הפרמיה שמשלמים בגין הפוליסה וגם על מאפייני הכיסוי.

שנית, ביטוח נסיעות לטאבה בוחרים לפי אופי החופשה. יש הבדל בין ביקור בטאבה לצורך חופשה קצרה בלבד, לבין טיול במצרים שחורג מהגבולות של סיני ומגיע לערים הגדולות. בכל מקרה מדובר על חופשה במדינה לא ידידותית לישראלים, אך חשוב מאוד לעדכן את חברת הביטוח לגבי המסלול ולמנוע מצב שבו המבוטח מקבל כיסוי שאינו מלא.

טיפים לבחירה נכונה של ביטוח נסיעות לסיני

ביטוח נסיעות לטאבה, סיני או יעדים אחרים במדינות ידידותיות לישראלים בוחרים לפי היקף הכיסוי בפוליסה וגובה הפרמיה. אם רוצים לקבל את כל הפרטים מראש, אפשר לבקש מנציגי חברת הביטוח להעביר תדפיס של הפוליסה ולקרוא מה כתוב בה. במקביל, רצוי לקבל המלצות על חברות ביטוח מצד חברים, קרובים ובני משפחה וכך לבדוק כיצד הן מתנהגות במידה ובוחרים להגיש נגדן תביעה.

כמו כן, מומלץ להפריד בין ביטוח תכולה וציוד לבין ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות רגיל, ביטוח אקסטרים וכן הלאה. המגוון של הפוליסות רחב מכפי שנהוג לחשוב והוא נועד להבטיח כיסוי אופטימאלי עבור קהל היעד. אם משתמשים בצורה נכונה בכלי ההשוואה על מנת לבחור פוליסת ביטוח נסיעות למצרים בכלל ולסיני בפרט, מעלים את הסיכוי ליהנות משקט נפשי וגיבוי מלא.

 

החדשות הטובות עבור ישראלים שרוצים לנסוע לסיני הן שיש ביטוח שיכול לכסות אותם. כמובן שבחירת ביטוח מן הסוג הזה דורשת השקעה של זמן ומשאבים, אך זה משתלם בטווח הארוך. יתרה על כך, ביטוח נסיעות למצרים הוא לעיתים קרובות הדרך היחידה לקבל פיצוי במקרה של אובדן המזוודה או גניבת הציוד האישי.

 

לאחרונה, חברת פספורטכארד הרחיבה את הפוליסה המוצעת על ידה לכיסוי איתור חיפוש וחילוץ ביעדים כמו ירדן, סיני, טאבה ועוד ומכסה חיפוש ואיתור של מבוטח שאבדו עקבותיו בעקבות אירועים כמו אסונות טבע, אירועי טרור וכו' גם ביעדים אלה.

 

בעת רכישת ביטוח נסיעות פספורט חשוב לשקול בחיוב רכישת הכיסויים המפורטים להלן:

• ביטוח ספורט ימי לנופשים בסיני – ככל שמתכוונים להתעסק בספורט ימי לרבות צלילה בטאבה או סיני.

• ביטוח ספורט אתגרי לחובבים, ככל שמתכוונים להתעסק בספורט ימי קל כגון בננות וכד' בטאבה או סיני.

• ביטוח איתור, חיפוש וחילוץ בסיני. חשוב לרכוש את הכיסוי גם אם מתכוונים חופשת בטן גב באחד מבתי המלון בטאבה או כל מקום אחר בסיני.

• הרחבה לכיסוי גניבת טלפון נייד, מצלמה ומחשב נייד.

 

 

נסיעה טובה.