ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד

למרות שהקורונה עדיין כאן, החלטתם לנסוע לחו"ל? אתם רוצים כמה ימים של שקט ושלווה בנוף אחר, כמה שיותר רחוק מהעבודה? כמובן שאפשר להבין אתכם. הרי כולנו היינו רגילים, לפני שנגיף הקורונה נכנס לחיינו, לנסוע כמה פעמים בשנה לחו"ל. עם זאת, עכשיו הקלפים נטרפו ועכשיו נשאלת השאלה: איך אנחנו נוסעים לחופשה בחו"ל בצורה הכי טובה שאפשר במצב הנתון? אם גם אם מוטרדים מהסוגיה הזאת, כדאי שתדעו: ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד הוא הפתרון הנכון. בדיוק במצבים כאלה של חוסר וודאות ואי שקט, חברה כמו פספורט קארד היא הבחירה הכי טובה שתוכלו לחשוב עליה, אז למה לחשוב פעמיים?

כל היתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד

בוודאי יצא לכם בעבר לנסוע עם חברות ביטוח אחרות לחו"ל. אם באמת עברתם על הפוליסה וקראתם אותה, אתם יודעים לומר שאם היה קורה לכם משהו, קודם כל הייתם צריכים לממן כל טיפול רפואי לבד. חשוב להבין שיש מקומות בעולם שבהם אפילו טיפול רפואי זניח ופשוט יכול להיות יקר מאוד, ומה באמת אפשר לעשות במצב כזה? לא כולנו יכולים להכביד בבת אחת על חשבון הבנק שלנו בצורה כזאת. כמו כן, אין ספק שהוצאה כלכלית גדולה שכזו, פתאום ובלי הכנה מראש, עלולה להרוס את החופשה כולה. לכן כדאי שתדעו שעם ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד זה לא יקרה. תוהים מדוע? פשוט מאוד: כי אתם מקבלים כרטיס אשראי נטען מחברת הביטוח. עם הכרטיס הזה אתם יכולים לשלם בכל מקום בעולם ועבור כל טיפול רפואי שאתם זקוקים לו. משמעות הדברים היא שעם ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד אתם לא נדרשים לעשות מימון ביניים לחברת הביטוח. אתם גם לא צריכים להיות בהיסטריה לגבי אובדן מסמכים שמעידים על הטיפול הרפואי, כי בכל מקרה חברת הביטוח מממנת עבורכם הכול.

איך לקבל טיפול רפואי בחו"ל מבלי להיכנס ללחץ?

הרבה אנשים, כשהם מבינים שהם זקוקים לטיפול רפואי בחו"ל, קודם כל נלחצים. לאן פונים? כמה זה יעלה לי? איך אני אגיע לשם? והאם זה יהרוס לי עכשיו שלושה ימים של טיול אפילו אם אני בסך הכול צריך חבישה קצרה כי נפלתי? זו עוד סיבה נפלאה שבגללה ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד זו בחירה טובה. למעשה, כאן אתם יכולים לקבל עזרה מרופאים ומנציגי החברה בכל עת בצורה ווירטואלית. זה אומר שאפילו אם בסך הכול תרצו לדעת לאיזה מרכז רפואי לגשת בעיר שבה אתם נמצאים, תוכלו להיעזר בשירות האדיב של חברת הביטוח פספורט קארד.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!