ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד הוא הביטוח המתאים ביותר גם בתקופת הקורונה

לא טסים לחו"ל ללא ביטוח נסיעות. זאת עובדה ידועה וברורה לכולנו או לפחות למרביתנו. זה סיכון מיותר שלא שווה את הכמה גרושים שאנחנו מוציאים על הביטוח ובטח לא בהשוואה לכמה שנוציא על החופשה עצמה. חובה לקחת בחשבון שאם ובמידה וכן קורה אירוע רפואי בחו"ל שדורש טיפול, אנחנו בקלות עלולים למצוא את עצמנו ללא היכולת הכספית לשלם אותו. פשוט התרגלנו ששירותי הרפואה ניתנים לנו כמעט בחינם. אך למעשה בדיקת CT בבית החולים במדינה מערבית עשוייה לעלות לנו אלפי דולרים ושלא לדבר על ימי אשפוז והוצאות רפואיות אחרות. אם נשקלל לתוך זה גם את תוספת הסיבוכיות של תקופת הקורונה שעשויה לדרוש מאיתנו בידוד במלון בחו"ל או טיפול יקר עקב הידבקות במחלה, אנחנו מבינים יותר בכובד ראש את החשיבות של בחירה בביטוח נסיעות לחו"ל שממש עומד מאחורינו ומוכן לכל תרחיש עם היעילות המרבית.

ביטוח נסיעות פספורטכארד מוביל את השוק עם השירות היעיל ביותר

לשלם על כל ההוצאות הרפואיות שלנו בחו"ל ישירות מכרטיס אשראי פספורטכארד נטען של חברת הביטוח מבלי להוציא את הארנק שלנו? אתם בטח תאמרו, איך לא חשבו על זה קודם? אבל האמת היא שכן חשבו, זה פשוט משהו שהוא נטו לטובת הלקוח ולא לטובת החברה. בפספורטכארד קיבלו החלטה שהם משנים את רמת השירות מהקצה ולא פועלים בשיטה הישנה עם הבירוקרטיה והסחבת המעצבנת שדורשת מאיתנו קודם כל לשלם הכל מכיסנו, לשמור את כל המסמכים ואחר כך לתבוע החזרים מהחברה בארץ.
זה תהליך ארוך ומתיש שלפעמים עלול גם להכניס אותנו לברוך כלכלי, מאחר והסכומים יכולים להיות גבוהים מאוד וממש לא בא לנו לשאת אותם על גבינו עד לקבלת החזר כספי. מה יותר מפשוט ונוח מאשר שחברת הביטוח כבר תסגור עבורינו את התשלום ישירות מול הגורם הרפואי בחו"ל? אז יש לנו דבר כזה והוא קיים רק בפספורטכארד.

בפספורטכארד מקבלים ליווי מקצועי והכוונה זמינה שתעניק לנו שקט נפשי וביטחון עצום

אנחנו נמצאים בתקופה מוזרה. הכללים הרפואיים משתנים ללא הרף ומה שהיה נכון אתמול כשהזמנו את כרטיס הטיסה לחו"ל יכול להשתנות לגמרי עד שננחת במדינת היעד אליה נסענו בין אם זה לחופשה משפחתית או לנסיעת עבודה. אנחנו נדרשים להתאים את עצמנו במהירות גדולה מידיי מה שעלול להשאיר אותנו לבסוף בבלבול ומבוכה כאשר נזדקק לשירותי רפואה. משלנו שיש לנו ביטוח נסיעות פספורטכארד. נוכל להרים אליהם טלפון או לדבר איתם בצ'אט און ליין מכל מקום בעולם 7 ימים בשבוע ו 24 שעות ביממה שמהצד השני ישנם מומחים רפואיים שבקיאים ומעודכנים בכל המתרחש ויוכלו לעזור לנו ברגע המתח ואי הוודאות. הם יוכלו להפנות אותנו לשירות הרפואי המתאים והקרוב אלינו ביותר וגם יעשו לנו סדר בבלבול ויעניקו לנו ייעוץ רפואי מקדים. הם יוכלו אפילו להנפיק לנו מרחוק מרשמים קובעים לתקופות להן אנו זקוקים באופן קבוע במידה ונתקענו. השירות הזה של ביטוח פספורטכארד שווה לנו שקט נפשי עצום ובמיוחד בתקופה הזו של הקורונה.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!