ביטוח נסיעות לחו"ל עושים רק אצל המקצוענים – פספורטקארד

כמעט הרגשנו את זה קורה, כבר היו ניחוחות של חזרה מלאה לשגרה ואז הקורונה החליטה להפתיע עם זן חדש ומלחיץ יותר מקודמיו ושוב אנחנו שומעים על נהלים חדשים ומדינות אדומות וימי בידוד נדרשים. כל נהלי הרפואה חזרו לחוסר היציבות וחוסר הוודאות של תחילת המגפה. אז מה עושים אם בכל זאת צריכים לנסוע לחו"ל אבל רוצים שקט נפשי וידיעה שלא משנה מה יקרה, אנחנו מכוסים עם ביטוח נסיעות לחו"ל שחושב על הכל וסוגר עבורנו את כל הפינות? עושים ביטוח פספורטקארד שהוביל את תחום ביטוחי הנסיעות גם קודם לקורונה אבל היתרון שלו בימים אלו מתחדד עוד יותר.

שירות ליווי מקצועי והדרכה רפואית מהארץ לכל מקום בעולם

יתרון משמעותי שהיה תמיד בפספורטקארד אבל מקבל משמעות יתרה דווקא עכשיו הוא השירות המצויין שהם מעניקים בצורה של ליווי, הדרכה ושירות רפואי מהארץ שניתן ע"י מומחי רפואה בטלפון או בצ'אט אונליין מכל מקום בעולם 365 ימים בשנה, 7 ימים בשבוע ו 24 שעות ביממה. שירות זה תמיד מייעל לנו את ההתנהלות במצבי חירום רפואיים כאשר אנחנו במדינה זרה ולא ממש מכירים את הנהלים המקומיים או את מיקום שירותי הרפואה שאנחנו צריכים ושמתאימים לנו ביותר. אבל עכשיו בתקופת הקורונה כשכלום לא עובד בצורה רגילה או כמקודם, אנחנו זקוקים לשירות הזה יותר מתמיד. בפספורטקארד יושבים מומחי רפואה מנוסים ומעודכנים בכל מה שקורה במדינת היעד אליה נסענו. הם מכירים את הכללים ויודעים לכוון אותנו בצורה הכי יעילה אל השירות לו אנחנו זקוקים. הם גם יכולים להוציא עבורינו מרשמים לתרופות קבועות להן אנחנו זקוקים. השירות הזה יכול להיות בדיוק ההבדל בין כאוס, לחץ ובלבול לבין התנהלות רגועה ויעילה. וזה שווה לנו המון! בטח כאשר אנחנו בחופשה או נסיעת עסקים.

ביטוח פספורטקארד מסיר מכן כל דאגה כלכלית כשאתם בחו"ל

אחד הנושאים עלולים להלחיץ אותנו בקבלת שירותי רפואה בחו"ל הוא עניין הכיסוי הכספי של ההוצאות. זה עלול במקרים לא נדירים במיוחד להגיע גם לסכומי כסף מאוד גבוהים. בפספורטקארד החליטו לעשות את זה אחרת לגמרי משאר חברות הביטוח והנפיקו עבורנו כרטיס אשראי נטען מטעם פספורטקארד שאיתו אנחנו משלמים את כל ההוצאות הרפואיות מיד ובמקום מבלי להוציא שקל מהכיס. זה מעניק לנו שקט נפשי וביטחון עצום. אין יותר צורך להגיש מסמכים ולעבור תהליך בירוקרטי לקבלת החזר כספי כשאנחנו חוזרים לארץ. פספורטקארד עשו את זה הכי פשוט והכי יעיל, כדי שאם כבר קורה משהו, שנעבור אותו הכי פשוט שאפשר

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!