ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים

ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים

תוכנית ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים מוצעת על ידנו מבית פספורטקארד – הכרטיס המגנטי לתשלום שירותים רפואיים בחו"ל. כל הביטוחים שלנו מציעים שירותים ללא השתתפות עצמית וכוללים הטסה רפואית לארץ בליווי של צוות רפואי, פנוי אווירי ממקום האירוע, כיסוי במקרה של רעידות אדמה, מוקד חירום 24/7 וחדר רופאים ישראלי טלפוני. במסגרת ביטוח נסיעות לילדים אנו מעניקים אחריות עד 2,500,000 דולר. צרו אתנו קשר עוד היום למידע נוסף!

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים

איזה כיף! אתם כעת בשלב תכנון הנסיעה לחו"ל עם כל המשפחה המורחבת וגם הילדים. אז קודם כל, אנו מקווים שתיהנו ומעבר לכך אנחנו חושבים שכדאי שתדעו כל מה שצריך לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים על מנת שתיסעו ערוכים ומוכנים לכל מקרה שלא יהיה חס וחלילה).

טסים עם ילדים

ביטוח נסיעות לילדים

 

ילדים הם שמחה ומה היינו בלעדיהם אך לעיתים בעקבו מחלה של ילד, כל החופשה עלולה להשתבש ולכן מומלץ להיערך לכך מראש ולהיות מוכנים לכל מחלה או צורך בבדיקה רפואית. אין ספק כי עליכם להתכונן נכונה אל הטיול בחו"ל עם הילדים שלכם אך חשוב מאוד שלא להקל ראש בכל הקשור אל ביטוח נסיעות לחו"ל לילד. אם תעצרו רגע ותחשבו על זה, הילד שלכם נוטה לחלות לא מעט וזה בעקבות הסביבה העוטפת אותו וכמה מהר חיידקים מטיילים מילד אחד לשני. באם הייתם בארץ, סביר והייתם נותנים לילד תחילה אקמולי או נובימול ורק אם היה מחמיר הייתם ניגשים לרופא. כאשר נמצאים בארץ אחרת, מפלס המתח גבוה הרבה יותר ולכן הדבר הראשוני אותו רוצים לעשות הוא לגשת לרופא שיבדוק ויראה שהכל בסדר.

למי מיועד הביטוח?

ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים הוא ביטוח המיועד לכל הילדים מתחת לגיל 18 וכזה המותאם לצרכים הספציפיים המתאימים לילדים היקרים לנו מכל. מעבר לביטוח לחו"ל הבסיסי, ניתן להוסיף הרחבות ולכסות את עצמכם מכל סיכום אפשרי וכל הרפתקה כלכלית אשר ללא ביטוח מתאים, סביר ותצליח למוטט אתכם כלכלית בשל העלויות הגבוהות של טיפול רפואי בחו"ל. ביטוח נסיעות לילדים כולל בין היתר:

  • כיסוי לכל ההוצאות הכרוכות בהטסת הילד ארצה באם יהיה צורך בכך
  • כיסוי בכל הקשור לליווי הילד במידה ואין ההורה או מבוגר אחראי אחר יכול לעשות זאת
  • אפשרויות כיסוי נוספות המתאימות לילדים במיוחד
  • הרחבות לכל הקשור במצבים רפואיים קיימים באם יש

כמה זה עולה לי?

נתחיל ונאמר שאין זה באמת משנה מה העלות של ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים מכיוון שרכישתו היא פשוט אקוטית ואסור בשום פנים ואופן לוותר עליה. נמשיך בכל שנרגיע ונאמר שמדובר בכמה שקלים בודדים ביום עבור הביטוח הבסיסי ומשם כל הרחבה היא בעלות אחרת אך גם הכל יחד אינו מגיע לסכום שאינו משתלם ולא ניתן לעמוד בו.

לסיכום, ביטוח נסיכות לחו"ל לילד הוא אינו ביטוח שתרצו לוותר עליו. כל ויתור עליו הוא החלטה גרועה העלולה להסתיים בעלויות כלכליות כה גבוהות עד שלא תדעו כיצד לצאת מכך. ביטוח נסיעות לחו"ל לילד הוא ביטוח אשר יעניק לכם שקט נפשי ורפואי בעת הצורך ויודעים מה, כולנו תקווה כי רק תשלמו את עלויות הביטוח ולא תזדקקו לו. בברכת רפואה שלמה ונסיעה בטוחה אנו חותמים את המאמר הזה ומקווים כי כעת את מבינים את החשיבות ברכישת ביטוח נסיעות לילדים.