אפליקציית פספורטכארד

כל מה שרציתם לדעת על אפליקציית פספורטקארד

אם החלטתם לטוס לחו"ל זכרו לרכוש מייד עם רכישת כרטיס הטיסה לרכוש ביטוח נסיעות. יש חשיבות רבה לרכוש את ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם למטרת נסיעתכם. ביטוח נסיעות אמור לתת לכם כיסוי למקרים בלתי צפויים ומתוכננים בנסיעתכם לחו"ל.

מה מיוחד באפליקציית פספורטקארד פוקט?

ביטוחי הנסיעות של פספורטקארד ידועים בנוחות המרבית שלהם. הם מנפיקים עבור המבוטח שמצטרף אליהם כרטיס אישי שהוא מעין כרטיס אשראי מגנטי שנטען בעת צורך בתשלומים רפואיים, מזוודה שאבדה ועוד. אבל בפספורטקארד לא שוקטים על השמרים. לאחרונה הושקה אפליקציית פספורטקארד פוקט. באמצעות האפליקציה המבוטח מקבל שירותים שונים בקלות ובמהירות שתהפוך את הביטוח לידידותי ויעיל במיוחד.

באפליקציה של פספורטקארד תהנו ממגוון אפשרויות מתקדמות הכוללות: טעינת כרטיס הפספורטקארד באופן עצמאי; קבלת ייעוץ מרופא בזמן אמת; GPS שיסייע לכם לאתר בית חולים, ניווט לרופא או חנות קרובה למיקומכם; שיחה בצ'אט עם נציג החברה בכל שעות וימות השבוע; אזור אישי בו ניתן לעדכן פרטים ולצפות בנתונים שלכם; מידע שימושי בנושאים שונים כמו למי צריך לפנות במקרה שאבדה מזוודה, וכן מספרי חירום ועדכונים חיוניים; באפליקציה ניתן גם לרכוש ביטוח ולהאריך בהתאם לצורך; שירותי עזר לתייר כמו מיקום תחנות אוטובוסים, תחבורה, משטרה, שגרירות כספומט וכו'.

איך משתמשים באפליקציית פספורטקארד?

כדי שתוכלו ליהנות מכל השירותים המתקדמים והחכמים המוזכרים לעיל אתם צריכים להוריד את האפליקציה למכשיר הסלולארי שלכם. לנוחיותכם, האפליקציה ניתנת להורדה גם בגוגלפליי וגם באפסטור.

אחרי שהורדתם את האפליקציה יש באפשרותכם שתי דרכים להתחברות. על ידי הזנת נתוני זיהוי אישיים או דרך כרטיס הפספורטקארד שברשותכם. לאחר שתזינו את מספר הנייד שלכם ואת קוד האימות שתקבלו בהודעת SMS, האפליקציה אצלכם על הנייד.

ומכאן, על כל צורך, האפליקציה של פספורטכארד זמינה בשבילכם, כולל הטענת כרטיס הפספורטקארד, פתיחת תהליך תביעה ועוד. הטיפול בתביעות דרך האפליקציה הוא מהיר מאוד תוך מספר שניות. תמיד תוכלו ליצור קשר עם נציג, להתייעץ עם רופאים ועוד.

תהיו רגועים הכל בכיס שלכם!

עם אפליקציית פספורטקארד פוקט אתם יכולים להיות רגועים. כל מה שתזדקקו לו במהלך הטיול בחו"ל נמצא אצלכם בכיס.
טרוולביט ממליצה להוריד את אפליקציית פספורטכארד עם רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לשימוש ככל שנדרש בחו"ל.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
פספורטכארד ביטוח רפואי

פספורטכארד ביטוח רפואי

יוצאים לחופשה בראש שקט עם פספורטכארד ביטוח רפואי מכירים את התחושה הזו של לפני טיסה לחופשה או טיול, את הדגדוג בכפות הרגליים שרוצות כבר להגיע?

פספורט ביטוח נסיעות לחול כמו שצריך

פספורט ביטוח נסיעות לחו"ל

עכשיו, כשנראה שנגיף הקורונה קצת מתרחק, אתם לא רוצים יותר לחכות? קניתם כרטיסים לנסיעה לאירופה ואתם מתכוונים לממש אותם? אתם לגמרי צודקים! כמה עוד אפשר

לרכישה באמצעות נציג השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

כבר טסים?

לא ממריאים לפני שאתם מכוסים!
השאירו פרטים עכשיו

5 דקות וביטוח הנסיעות אצלכם במייל!